Sıkça Sorulan Sorular

interview

Sorular & Cevaplar

Hibrit Çocuk’ta tüm dersler 1 saat sürer.

Üretim Becerileri Atölyesi ve 3D Printer Atölyesi İstanbul Nişantaşı’ndaki şubemizde yapılmaktadır. Diğer derslerimizin hepsi hem online hem yüz yüze yapılır.

Hibrit Çocuk’ta istediğiniz dersi veya dersleri alabilirsiniz.

Tüm derslerimiz en fazla 5 kişilik sınıflarda yapılır. Sınıflarımız öğrencilerimizin yaşlarına ve seviyelerine uygun oluşturulmaktadır.

Kayıt olan tüm öğrencilerimizin ve velilerimizin öğretmenlerimize ve kurum yöneticilerimize rahatça ulaşabilmeleri için iletişim grubumuzu kayıttan hemen sonra kuruyoruz. Ayrıca her dersten sonra öğrencilerimizin dersteki performansıyla ilgili bir rapor sunuyor; aynı zamanda her ay sonunda öğrencimizin o ay kazandığı kazanımları velilerimize iletiyoruz.

Hibrit Çocuk’ta Algoritma-Kodlama, Çocuklar İçin Felsefe, Resim, Yaratıcı Yazarlık ve Yaratıcı Drama dersleri düzenli olarak yapılır. Derslere dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Derslerimize tek seferlik kayıt alınmamaktadır. Kayıtlarımız aylık olarak alınır.

Üretim Becerileri (Maker) atöylemizde kullandığımız ürünün maksimum çalışma voltajı 12V’dur. Atölyemizde, www.benmaker.com tarafından tamamen çocuklar için tasarlanan Torna, Matkap ve Zımparalı Testere Modüllerini kullanıyoruz.

Hibrit Çocuk’ta Dünya’nın her yerinden onlarca öğrencimiz bulunuyor! İngiltere,ABD, Hollanda, Libya, Kuzey Makedonya, Suudi Arabistan gibi birçok ülkeden öğrencilerimiz online derslerimize rahatlıkla katılıyor.

Geleceğin dünyasında otomasyon, bilgisayar bilimleri, yapay zeka, robotik gibi kavramlar hep bizimle olacak. İnsanları farklılaştıran şey ise şüphesiz ki yaratıcılık ve duygularını ifade edebilme yeteneği. Bu sebeple, geleceği yakalamaya çalışırken sadece teknolojiyle beslenmemeli, yaratcılık üstüne de çalışmalıyız. Yine aynı sebepten dolayı, psikoloji derslerimizle duygularını ifade edebilme yeteneği üstüne de çalışıyoruz. Böylece, hiçbir konuyu atlamadan, tam donanımlı bir nesil yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Sitemizde bulunan randevu kısmından  online/yüz yüze randevu alabilirsiniz.

Bize Soru Sorun

Sorunuzun cevabını bu sayfada bulamadınız mı? Aşağıdaki formu doldurarak sorunuzu bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sorunuzu yanıtlayacağız.


Open chat
WhatsApp iletişim