Sıkça Sorulan Sorular

Sorular & Cevaplar

Kesinlikle, çünkü geleceğin yabancı dili KODLAMA! Bugün İngilizce nasıl bir zorunluluk ise gelecekte de KODLAMA seçim değil zorunluluk olacak. Günümüzde meslek veya ilgi alanı fark etmeksizin kodlama ve algoritma hakkında bilgi sahibi olmak herkes için bir avantaj. Şu anda avantaj olarak sayılsa da, gelecekte algoritma ve kodlama bilmek bir zorunluluk haline gelecektir.  Kısacası, şu an bir fark yaratmak ve geleceğe hazırlanmak isteyen herkesi kodlama ve algoritma dünyasına davet ediyoruz.

Hibrit Çocuk’ta öğrenmeye hiçbir sınır veya zorunluluk koymuyoruz. Öğrencilerimiz istedikleri dersleri programına katabilir.

Üretim Becerileri Atölyelerimiz ve 3D Yazıcı Atölyelerimiz Nişantaşı’ndaki merkezimizde yüz yüze verilmektedir.
Çince, Algoritma&Kodlama, Çocuklar için Felsefe ve Koçluk atölyelerimiz ise uzaktan verilmektedir.
Sanat atölyelerimiz ise içeriğe bağlı olarak yüz yüze ya da uzaktan verilmektedir.

Yaşına göre öğrencilerimiz maksimum 5 kişilik sınıflarda gruplanır:

 a.6-9 YAŞ GRUBU
 b.10-13 YAŞ GRUBU
 c.
14-17 YAŞ GRUBU

Üretim Becerileri (Maker) atöylemizde kullandığımız ürünün maksimum çalışma voltajı 12V’dur. Atölyemizde, www.benmaker.com tarafından tamamen çocuklar için tasarlanan Torna, Matkap ve Zımparalı Testere Modüllerini kullanıyoruz.

Hibrit Çocuk, İstanbul merkezli bir kurumdur; fakat online alabileceğiniz dersleri (Çince, Algoritma – Kodlama, Psikoloji – Koçluk) istediğiniz şehirden veya ülkeden alarak bize katılabilirsiniz.

Geleceğin dünyasında otomasyon, bilgisayar bilimleri, yapay zeka, robotik gibi kavramlar hep bizimle olacak. İnsanları farklılaştıran şey ise şüphesiz ki yaratıcılık ve duygularını ifade edebilme yeteneği. Bu sebeple, geleceği yakalamaya çalışırken sadece teknolojiyle beslenmemeli, yaratcılık üstüne de çalışmalıyız. Yine aynı sebepten dolayı, psikoloji derslerimizle duygularını ifade edebilme yeteneği üstüne de çalışıyoruz. Böylece, hiçbir konuyu atlamadan, tam donanımlı bir nesil yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Sitemizde bulunan randevu kısmından bizimle online/yüz yüze randevu alabilirsiniz.

Bize Soru Sorun

Sorunuzun cevabını bu sayfada bulamadınız mı? Aşağıdaki formu doldurarak sorunuzu bize iletebilirsiniz. En kısa sürede sorunuzu yanıtlayacağız.

Open chat
WhatsApp iletişim