Referanslarımız

Dilek Öger, Zülal'in annesi

Zülal’in resim dersinden önce malzemelerini heyecanla ve büyük bir istekle hazırladığı , ekran karşısında öğretmenini büyük bir istek ve motivasyonla beklediğini görmek beni her zaman çok mutlu etti tabi ki Zülal’in dersteki mutluluğunu ve gelişimini görmek çok daha heyecan verici. Zülal’de fark yaratan ve gelişimini destekleyen çok sevgili öğretmenimiz Hicran Hanım’a emekleri ve sıcak yaklaşımları için çok teşekkür ederim ☺️ Böyle güzel eğitimler sayesinde tanıştığımız Buse Hanım’a da sonsuz teşekkürlerimizi bir borç bilirim.

Oya Ünlükara, Can'ın Annesi

Hibrit Çocuk duygusal olarak çocuğa olan sıcak yaklaşımı, eğitimde izlediği titiz, analitik, kavrayıcı ve planlı yöntemle farkını hissettiriyor. Onlarla çalışmaktan çok mutluyuz. Cansev Öğretmenimiz oldukça etkili ve samimi bir eğitmen. Oğlum onu çok seviyor. Hibrit Çocuk’u herkese tavsiye ederim. Memnun kalacağınıza inanıyorum. 🥰🙏

Işılay Schmidt, Deniz'in Annesi

Deniz’deki heyecanı ve gelişmeyi izlemek inanılmaz keyifli 🙂 Yazmanın tadına varıp, yaratıcılığını kullanması ve yeni şeyler yazıp, yeni yollara yelken açma çabası mutluluk verici.. Çağla Öğretmenimize emekleri, çocuklara olan sonsuz inancı için ve Buse Hanım’a desteği için çok teşekkür ederiz.

Tuğçe Köse, Ali'nin Annesi

Ben de Ali’deki farkı görüyorum bazen öyle şeyler söylüyor ki hazırlıksız yakalanıp kalıveriyorum 😻🙈

Ayrıca öğretmenimize de teşekkür ediyorum, Ali çok çok seviyor ve çok keyif alıyor.. Heyecanla katılıyor her derse.. Öğretmenimizin heyecanının Ali’ye nasıl yansıdığını görebiliyorum. Teşekkür ediyorum Ali’ye kattıklarınız için, emekleriniz için🙏❤️

Pınar Tekin, Yiğit'in Annesi

Öğretmenler online olmasına rağmen ne kadar dikkatli ve alakalılar. Sanki Yiğit’in yanında gibiler. Çok şaşırdım ve çok memnun oldum. Uzaktan eğitimde zor bir şey başarmışsınız sanki aynı sınıfın içindeler. Hepinize teşekkür ederim.

Merve Terim Çetin, Yaman'ın Annesi

Size Yaman’ın katıldığı ve çok sevdiğimiz bir online eğitimden bahsetmek istiyorum👨🏼‍💻Çok yönlü ve yaratıcı bir programı olan @hibritcocuk ile online olarak “Çocuklar için Felsefe” dersine katıldık. Yaman özellikle hikaye dinlemeyi ve interaktif olarak hikayeyi yorumlayarak, arkadaşlarıyla beraber fikir yürütmeyi çok sevdi🙏🏼 Bundan sonra da yine ilgisini çekeceğini düşündüğüm algoritma kodlama dersine katılmayı planlıyoruz. Zaten ders programları da; Kodlama, 3D Printer Atölyesi, Üretim Becerileri Atölyesi, Yaratıcı Yazarlık, Drama, Resim gibi birbirini tamamlayan derslerden oluştuğu için yaratıcılığı, sorgulamayı ve çok yönlülüğü destekleyen, çocukları geleceğe hazırlayan, keyifli içerikler.

Zeliha Azak, Fatma Zehra'nın Annesi

Birkaç senedir kızımın hangi alanlara ilgisi var onu keşfetmeye çalışıyorduk. Yaz okulu sayesinde ilgi alanlarını buldum. Her şey için teşekkürler.

Zehra Akın Uluat, Begüm'ün Annesi

Hibrit Çocuk ile, ilk olarak pandemi döneminde yollarımız kesişti. İlk zamanlar pandemi ve çevrim içi olması sebebi ile tereddütlerimiz vardı fakat, bu çok kısa sürede ortadan kalktı. Kızımızın yazmaya yönelik olan heyecanı ve şevkinin arttığını görmek bizler için mutluluk verici. Her derse severek katılıyor ve orada olmaktan gerçekten mutlu 🙂 Çağla hocamızın çocuklar ile olan iletişimi ve yaklaşımı da çok güzel. Ayrıca, bir mühendis olarak, aktarılan değerlendirmeler ve derse ilişkin bilgilendirmeler de bizler için oldukça faydalı oldu. Emeği geçen herkese, başta Çağla hocamız olmak üzere, teşekkür ederiz.

Müfide Çalışkan, Oğuz Furkan'ın Annesi

Uzaktan eğitimle ekranlara akademik olarak bağlanan çocukların oyun ihtiyaçları geriye itildi maalesef. Evde yetişkinlerle oynadıkları oyunlar, yaşıtlarıyla eş zamanlı oynadıkları oyunlarla kıyaslanamaz bile. İşte bu zor zamanlarda Hidayet Hocam ve Hibrit Çocuk bizlere güzel bir deneyim ve eğlence yarattılar. Karantina günü hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. 

Dikkat, hareket, etkileşim hepsi vardı ama en önemlisi benim çocuğum mutlulukla, zamanın nasıl aktığını anlamadan oynadı. Teşekkürler Hibrit Çocuk ve Hidayet Hocam. 🙂 

Kerem Bey, Zeynep'in Babası

  • Zeynep’in bu süreçte derslere katılım isteği çok hoşumuza gitti. Bazen kuzenlerinin yanında bile oyunu yarıda bırakıp “Benim dersim var.” diyerek bilgisayar başına geçmesi derslerden ne kadar keyif aldığının ve dolayısıyla öğretmenlerinin onun dikkatini çektiğinin bir göstergesi.
  •  
Open chat
WhatsApp iletişim