Algoritma & Kodlama

ONLINE / YÜZ YÜZE

1video (1)

Algoritma ve Kodlama, 21. yüzyılda meslek fark etmeksizin herkesin bilgi sahibi olması gereken bir konu. Algoritmik düşünce yapısı, sadece teknoloji dünyasında değil; hayatın her alanında bir problemi aşamalara ayırıp çözüme ulaşmak konusunda önemli.

 

Geleceğin yabancı dili, Kodlama!

 

  • -Kodlama dersleri, önemi gün geçtikçe daha çok anlaşılan bir alan. Şu an tıptan sanata kadar tüm disiplinlerde kodlama ve robotiğin önemi artarken, Algoritma ve Kodlama derslerine de küçük yaşlardan itibaren başlanması, algoritmik düşüncenin öğrenilmesi ve geliştirilmesi için büyük önem arz etmektedir. 
  • -Çoğu insanın teknolojiyi sadece tüketmek için kullandığı bir çağda, Algoritma-Kodlama dersi teknolojiyi üretmek için de kullanabileceğimizi öğretir. 
  • -Algoritma ve Kodlama öğrenmek analitik düşünmeyi öğretir. Hayatın her alanında her zaman etkisini gösterir.

Neden Hibrit Çocuk?

  • -Hibrit Çocuk’ta tüm ders müfredatları Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri Bölümü Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yavuz Samur danışmanlığıyla hazırlanmaktadır.
  • -Her dersin sonunda ve aylık olarak Hibrit Çocuk tarafından geliştirilen veli geri bildirim sistemiyle hem öğrencilerimizin ders performansı hem kazanımları düzenli olarak velilerimize iletilir.
  • -Kodlama derslerinde her konu için farklı platformlar kullanarak zengin bir ders içeriği sunmaktayız.
  • -Kodlama derslerimizde Programlama, Dijital Oyun Tasarımı, Dijital Kitap Oluşturma, Mobil Uygulama Tasarımı gibi birçok farklı alandan yararlanmaktayız.

Programlarımız

Talep Formu

Çocuk Yaşı

5-7 Yaş8-9 Yaş10-13 Yaş


Pazar - 11:00Pazar - 12:15Pazar - 13:30


Dersten Görseller

Open chat
WhatsApp iletişim